Problemen met mails

Heb je als lid al een tijdje niet meer gehoord van ons via mail? Grote kans dat onze mails per ongeluk in de Spam folder zijn terechtgekomen! Dit is natuurlijk niet de bedoeling en we vragen dus aan onze leden om af en toe eens te kijken tussen de Spam mails om up to date te blijven met het laatste nieuws omtrend onze club. 

mailbox full

Indien je Gmail gebruikt als mailservice kan je het volgende proberen om ervoor te zorgen dat onze mails niet meer in de Spam folder terechtkomen.

 1. Open Gmail in je browser en klik rechtsbovenaan op de knop 'Instellingen', klik daarna op 'Alle instellingen bekijken'
  VZSA SPAM 01
 2. Klik op het tabblad 'Filters en geblokkeerde adressen' en klik op 'Nieuw filter maken'
  VZSA SPAM 02
 3. Vul vzsa.be in het eerste veld in. Hierdoor zouden alle mails die van onze club komen goedgekeurd moeten worden door Gmail. Klik daarna op 'Filter maken'.
  VZSA SPAM 03
 4. Vink het vakje naast 'Nooit naar Spam zenden' aan en druk op 'Filter maken' om de filter te maken. Vanaf dan zouden de mails niet meer terecht mogen komen in de Spam folder
  VZSA SPAM 04

Aanmelden Trainers

Aanmelden Trainers

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.