Opstart september 2021

Beste leden

Onze club is weer helemaal klaar voor een nieuw seizoen. Afgelopen jaar stootten we op enkele hindernissen die we zo goed mogelijk in het belang van onze leden hebben opgelost. Wat een opluchting dat we jullie dit jaar allemaal opnieuw kunnen verwelkomen in de Rozebroeken. Momenteel zijn we druk in de weer met de opstart van het seizoen en dit binnen de lopende corona maatregelen.

Alle groepen herstarten in de week van 6 september. Tot dan!

swimmingpoolswimmer

Aanmelden Trainers

Aanmelden Trainers

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.