VZSA wenst iedereen een gelukkig nieuwjaar!

 Het clubbestuur en de trainers wensen iedereen een gezond en sportief jaar. We hopen al onze leden dit jaar terug te kunnen zien in het zwembad en op onze activiteiten. In 2021 moesten we verplicht onze activiteiten tijdelijk stilleggen in het voorjaar. Daarom hopen we dat we dit jaar gedurende het hele jaar op een veilige manier zwemplezier te kunnen aanbieden aan onze leden.

Op een sportief en gezond 2022!

2022 ballonnen

Aanmelden Trainers

Aanmelden Trainers

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.